رسانه ها در اطلاع رسانی بهنگام نقش ارزنده ای دارند

سرپرست فرمانداری سردشت گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی در جهت ارتقای فرهنگ عمومی و ارایه پیشنهادات مبتنی بر نگرش عقلانی به مدیریت شهرستان می توانند تاثیر مثبت داشته باشند.

سرپرست فرمانداری سردشت گفت: رسانه ها با اطلاع رسانی در جهت ارتقای فرهنگ عمومی و در ارایه پیشنهادات مبتنی بر نگرش عقلانی به مدیریت شهرستان می توانند تاثیر مثبت داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اقصی نخشی پور در نشست با اصحاب رسانه ی فعال در شهرستان، رسانه ها را کمک کار ادارات عنوان کرد و گفت: رسانه ها با ورود به موقع به مسایل و بازتاب اصولی و حرفه ای آن مانع از شایعه پراکنی در سطح جامعه شده و در راستای توسعه و ارایه خدمات بهینه جهت رفع مشکلات و پیشرفت تلاش  می کنند. 

وی با قدردانی از حضور رسانه ها در برنامه های دهه مبارک فجر و بازتاب گسترده آن گفت: رسانه ها با انعکاس دستاوردها و خدماتی که دستگاه های اجرایی و خدماتی در شهرستان انجام می دهند یک نوع انسجام، وحدت و همدلی را در بین مردم  ایجاد می کنند و این اقدام موجب تشویق مسئولان به خدمات بیشتر و بروز آرامش فکری در جامعه می شوند.

سرپرست فرمانداری سردشت افزود: توانمندی خاصی به لحاظ نیروی انسانی تحصیلکرده و متخصص در سطح شهرستان وجود دارد که امیدوارم با همکاری و همدلی جمعی جهشی همه جانبه در سایر محورها و شاخص های توسعه داشته باشیم.

وی به بخشی از برنامه های کاری در راستای کاهش بیکاری اشاره کرد و افزود: پیگیر ارتقای وضعیت معیشت روستاییان و مرزنشینان بر پایه برنامه های کشاورزی، دامداری، ارایه تسهیلات اشتغالزایی و توسعه بازارچه های مرزی هستیم.

وی اضافه کرد: در این رابطه تسهیلات اشتغالزایی مصوب شده و تعدادی از بانک ها که در پرداخت تسهیلات به کندی عمل می کردند برای تسریع در روند پرداخت ها با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی شده اند و بر ارائه خدمات سریع تاکید شده است.