پیام تبریک فرماندار سردشت به مناسبت میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت:

فرماندار سردشت ،همزمان با فرا رسیدن میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص)، امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت، پیام تبریک صادر کرد.

✍به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سردشت؛ فرماندار سردشت ، همزمان با فرا رسیدن میلاد باسعادت پیامبر اکرم(ص)، امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته وحدت، پیام تبریک صادر کرد.
 
متن این پیام به شرح ذیل است:
هفته وحدت، یادگار مدبرانه و ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است که با تدبیر و درایت ایشان، میلاد پیامبر اسلام(ص)، نمادی از وحدت و همبستگی امت اسلامی و تجدید پیمان با اسلام و آرمانهای نظام اسلامی گردید.
 
هماهنگونه که مقام معظم رهبری مدظله العالی مسأله وحدت برای مسلمین را یک نیاز قطعی و رمز سعادت و مایه سربلندی مسلمین و بهترین سلاح ملت‌ها در مقابل استکبار جهانی می دانند، لذا در شرایط کنونی وحدت مسائله اصلی جهان اسلام و مهم ترین عامل اقتدار و توانمندی امت اسلام در مقابل توطئه‌های دشمنان و استعمارگران است.
 
اینجانب میلاد با سعادت پیامبر اعظم حضرت محمد( ص )، آغاز هفته وحدت و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) را به تمامی مسلمانان بویژه مردم مومن و شریف شهرستان سردشت که با همدلی و همراهی خود در راستای تقویت وحدت اسلامی نقش آفرینی می کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای امت اسلام سربلندی و تعالی مسئلت می نمایم.


اقصی نخشی پور 
فرماندار شهرستان سردشت