دهم آذر، سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس شورای اسلامی گرامی باد
مجلس شورای اسلامی (خانه ملت) تجلی گر اراده مردمی و مردم سالاری دینی ، رکن اصلی قانون گذاری است که برآمده از خواست مردم شریف و نشان از تکیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر مردم و مبتنی بر اخلاق و دین است.
  • پنج شنبه 10 آذر 1401 ساعت 07:38
فرماندار سردشت ؛
کمبود فضای آموزشی یکی از مشکلات اساسی شهرستان سردشت است
فرماندار سردشت گفت: کمبود فضای آموزشی یکی از مشکلات اساسی در این شهرستان است و مسایل و مشکلات با مکاتبات حل نمی‌شود بلکه باید با پیگیری و مذاکرات مستمر ، مرتب و منظم پیگیر  مشکلات باشیم .
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 13:06
پنجمین جلسه کارگروه ساماندهی آرد و نان شهرستان سردشت برگزار شد
این جلسه با ریاست خضری معاون فرماندار و با حضور اعضای کارگروه با محوریت ارائه گزارشی از عملکرد و ارائه نظرات و پیشنهادات جهت رفع مشکلات و نواقص حوزه آرد و نان شهرستان تشکیل گردید.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 12:39
استاندار آذربایجان غربی:
تسلط نیروهای مسلح به مرزها، امنیت را به ارمغان آورده است / آرامش و امنیت کامل امروز در آذربایجان غربی برقرار است
استاندار آذربایجان غربی گفت: اشراف و تسلط نیروهای مسلح به مرزها، ثبات و امنیت را برای استان به ارمغان آورده و توطئه های متعدد دشمنان در مرزهای آذربایجان غربی را ناکام گذاشته است.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 12:23
میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب (س) و روز پرستار گرامی باد
نامگذاری میلاد با سعادت حضرت زینب (س) به نام روز پرستار خود بیانگر نقش پررنگ این عزیزان در حمایت از سلامت جامعه است ، پرستاران همراه جامعه پزشکی، در سخت‌ترین لحظات زندگی بر بالین بیماران حاضر شده و نعمت سلامتی و حیات دوباره را به آنان هدیه می‌دهند ، این روز فرخنده مبارک باد.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 09:39
برای نخستین بار با حضور روسای بانک‌های شهرستان سردشت؛
میز ارتباطات مردمی در نماز جمعه این هفته شهر ربط تشکیل می شود
براساس برنامه ابلاغی از سوی مدیریت بازرسی استانداری آذربایجان غربی، روسای کلیه بانک‌های سطح شهرستان در راستای ارائه خدمات و حل مشکلات شهروندان در قالب میز خدمت، مستقر در محل مسجد جامع شهر  ربط بصورت چهره به چهره با مردم دیدار خواهند داشت.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 08:36
پیام محمد صادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربى به مناسبت میلاد باسعادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و روزپرستار
سالروز میلاد مبارک پیام آور نهضت حسینی، حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) که به تأسی از آن بانوی پر فضیلت و پرستار و غمگسار بازماندگان کاروان کربلا به عنوان روز پرستار نامیده شده، فرصت مغتنمی است تا ضمن شادباش و تبریک این مولود فرخنده و احترام به مقام و جایگاه منحصر بفرد و تکرار ناپذیر عالمه خاندان عترت به عموم اهل ایمان و بخصوص مدافعان سلامت، از تلاش های ایثارگرانه و وصف ناپذیر جامعه پرستاری، قدردانی شود.
  • چهارشنبه 9 آذر 1401 ساعت 08:25
برگزاری ملاقات عمومی ؛
دیدار چهره به چهره فرماندار سردشت با مردم و رسیدگی حضوری به مشکلات
فرماندار سردشت صبح روز سه شنبه در ادامه برنامه های ملاقات عمومی به صورت حضوری، مسائل و مشکلات مطرح شده شهروندان را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.
  • سه شنبه 8 آذر 1401 ساعت 13:46
روز نیروی دریایی گرامی باد
مبارک باد طلوع آفتاب ایستادگی بر جوانان با غیرتی که : روزها ،هفته ها و ماه ها دور از خانواده هایشان، برای سربلندی و اقتدار کشورمان بر روی موج های آبی با دلی مهربان می جنگند.
  • دوشنبه 7 آذر 1401 ساعت 07:38
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی:
43 درصد از اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری برای سال جاری جذب شده است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی گفت: از 4300 میلیارد تومان اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری برای سال جاری، 1540 میلیارد تومان و در حدود 43 درصد تخصیص یافته و جذب شده است.
  • یکشنبه 6 آذر 1401 ساعت 15:30
<< < 5 6 7