جلسه هماهنگی بزرگداشت 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در شهرستان سردشت برگزار شد:
نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت گفت :آزادگان سرافراز در دوران اسارت هرکدام یک سفیر انقلابی، معنوی و فرهنگی برای کشور و نظام جمهوری اسلامی شدند.
  • شنبه 11 مرداد 1399 ساعت 13:06
پیام تبریک فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت عیدسعید قربان:
عید قربان پاک‌ترین عیدها است، عید سرسپردگی و بندگی است. عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش است. عید قربان عید نزدیک شدن دل‌هایی است که به قرب الهی رسیده‌اند. عید قربان عید بر آمدن روزی نو و انسانی نو است. عید قربان از آن رو عید نامیده شده است که بندگان را از تعلقات رهانیده و مهیای عروج می‌سازد.
  • جمعه 10 مرداد 1399 ساعت 09:17
صورت گرفت
بازدید فرماندارسردشت از پروژه آسفالت ریزی معابر "روستای واوان":
فرماندار سردشت درحاشیه این بازدیدضمن تبریک عید قربان گفت: آسفالت مشارکتی و اجرای طرح هادی معابردرروستای واوان با مساحت ۶۰۰۰ مترمربع آسفالت و ۲۰۰۰ متر طول جدول در حال انجام است.
  • چهارشنبه 8 مرداد 1399 ساعت 08:30
فراخوان عمومی (تاسیسات رفاهی و خدماتی بازارچه مرزی کیله سردشت)
استانداری آذربایجان غربی( فرمانداری شهرستان سردشت) در نظر دارد در راستای اجرای اصل 44 قانون اساسی و تنظیم قانون بخشی از مقررات مالی دولت، تأسیسات رفاهی وخدماتی بازارچه مرزی کیله را با مشخصات ذیل از طریق برگزاری مزایده عمومی یک مرحله ای به اشخاص حقیقی وحقوقی واجد شرایط به صورت اجاره به مدت یک سال واگذار نماید.
  • چهارشنبه 8 مرداد 1399 ساعت 07:50
دیدار رئیس و کارکنان اداره آموزش و فنی حرفه ای شهرستان سردشت با فرماندار:
نخشی پور اظهار داشت:ارتقای بهره وری و افزایش کیفیت در تولید با نیروی انسانی ماهر و کارآزموده محقق می شود که سازمان فنی و حرفه ای در این خصوص رسالت سنگینی بر عهده دارد و انتظار می رود فعالیت های چشمگیری در این حوزه اقدام نمایند
  • دوشنبه 6 مرداد 1399 ساعت 13:16
1 2 3