دستگیری 5 صیاد متخلف در سردشت
رییس اداره حفاظت محیط زیست سردشت گفت: ماموران یگان حفاظت این اداره پنج صیاد متخلف که در رودخانه زاب این شهرستان مشغول صید ماهی بودند را دستگیر کردند.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 14:30
در راستای اجرای مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان سردشت انجام گرفت ؛
مشکلات و موانع تامین و تعیین اراضی جهت احداث 5 مدرسه بررسی و پیگیری شد
طی نشستی با ریاست " خضری " معاون فرماندار و با حضور بخشداران بخش ربط و وزینه و جمعی از نمایندگان و روسای ادارات ضمن رفع موانع، تامین و تعیین اراضی جهت احداث 5 مدرسه در راستای اجرای مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 12:00
مشکلات شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان در فازهای 3 و 4 سردشت مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت
طی نشستی با ریاست حسین خضری معاون فرماندار و با حضور اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان و جمعی از روسای ادارات مشکلات شرکت تعاونی مسکن فرهنگیان در فازهای 3 و 4 بررسی شد.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 11:30
مشکلات مدیریت شهری و مسایل قانونی شورای اسلامی شهر میرآباد بررسی شد
طی نشستی با ریاست حسین خضری معاون فرماندار و با حضور مهدوی‌نیا بخشدار بخش وزینه ، کارشناسانی از استانداری آذربایجان غربی و اعضای شورای اسلامی شهر میرآباد مشکلات و موانع مدیریت شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 22 آذر 1401 ساعت 11:00
در راستای اجرای مصوبات سفر مقام عالی استان به شهرستان سردشت انجام گرفت ؛
اخذ مجوزهای لازم برای احداث موزه صلح در سردشت
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سردشت گفت: مجوزهای احداث نخستین موزه صلح استان آذربایجان‌غربی در این شهرستان اخذ و مقدمات برای ساخت این موزه انجام شد.
  • دوشنبه 21 آذر 1401 ساعت 14:32
در راستای اجرای مصوبات سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان سردشت ؛
احداث همزمان 10 چمن مصنوعی در روستاهای مرزی شهرستان سردشت در دستور کار قرار گرفت
امروز طی نشستی با حضور  بخشداران و روسای ادارات ورزش و جوانان، منابع طبیعی  و بنیاد مسکن ، دهیاران و روسای شورای اسلامی روستاهای واقع در سه بخش  شهرستان، ابعاد مختلف اراضی مورد نیاز برای احداث چمن‌های مصنوعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  • دوشنبه 21 آذر 1401 ساعت 11:31
استاندار آذربایجان غربی:
تمام تلاش مسئولان ایران و ترکیه رسیدن به اهداف اقتصادی مشترک است / روابط جمهوری اسلامی ایران با ترکیه یک رابطه پایدار و باسابقه است
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اشتراکات فرهنگی و اجتماعی و دینی میان مردم دو کشور گفت: این اشتراکات سبب شده است روابط جمهوری اسلامی ایران با ترکیه به یک یک روابطه پایدار و باسابقه تبدیل شود.
  • شنبه 19 آذر 1401 ساعت 20:31
استاندار آذربایجان غربی:
پیام شنبه های محرومیت زدایی توجه دولت به محرومیت زدایی و عدالت اجتماعی است/ توجه به مسایل اجتماعی از دغدغه‌های اصلی مسئولان استانی است
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اجرا و تدوام شنبه های محرومیت زدایی در استان گفت: این طرح محرومیت زدایی که در چند ماه گذشته اجرایی شده، حاوی پیام به دستگاه‌ها در رابطه با توجه دولت به محرومیت زدایی و عدالت اجتماعی است.
  • شنبه 19 آذر 1401 ساعت 20:10
آلبوم تصویری / ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی
بیست و یکمین دیدار چهره به چهره استاندار آذربایجان غربی امروز با تعدادی از اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  • شنبه 19 آذر 1401 ساعت 17:22
به مناسبت 16 آذر ، روز دانشجو انجام گرفت ؛
آیین تجلیل از دانشجو / مراسم نکوداشت روز دانشجو در سردشت
این مراسم با حضور " حسین خضری " معاون فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه شهرستان ، روسای دانشگاه های پیام نور و آزاد و جمعی از اساتید و دانشجویان و روسای ادارات در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.
  • چهارشنبه 16 آذر 1401 ساعت 14:00
<< < 3 4 5 6 7