برگزاری رژه خودرویی به مناسبت آغاز دهه مبارکه فجر در سردشت
به مناسبت چهل و چهارمین سالروز ورود حضرت امام (ره) به ایران اسلامی با حضور فرماندار سردشت و اعضای شورای تامین و اداری شهرستان رژه خودرویی  در این شهرستان برگزار شد.
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 10:21
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انجام گرفت ؛
نواختن زنگ انقلاب در مدارس سردشت
همزمان با سالروز ورود امام خمینی(ره) به کشور، زنگ انقلاب صبح امروز به صورت نمادین با حضور " لقمان خسروپور " فرماندار سردشت و اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از معلمان و دانش آموزان شهرستان در مدرسه شاهد نواخته شد.
  • چهارشنبه 12 بهمن 1401 ساعت 10:14
پیام تبریک فرماندار شهرستان سردشت بمناسبت فرا رسیدن ایام دهه مبارکه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
" لقمان خسروپور " فرماندار شهرستان سردشت با صدور پیامی فرا رسیدن ایام دهه مبارکه فجر و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 19:09
اطلاعیه برپایی میز خدمت جهادی جمعی از روسای ادارات و بانک‌ها در نماز جمعه شهر نلاس
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر و در  راستای ارائه خدمات و حل مشکلات شهروندان میز خدمت جهادی با حضور جمعی از روسای ادارات و بانک ها در مسجد جامع شهر نلاس قبل از آغاز خطبه‌ی نماز جمعه برگزار می شود.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 19:00
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انجام گرفت ؛
دیدار فرماندار سردشت و جمعی از مسئولان با امام جمعه
" لقمان خسروپور " فرماندار شهرستان سردشت به همراه جانشین فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از روسای ادرات به مناسبت گرامیداشت دهه فجر با حاج ماموستا واوی امام جمعه شهر سردشت دیدار کردند.
  • سه شنبه 11 بهمن 1401 ساعت 13:07
کارگروه تنظیم بازار شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد
این جلسه با ریاست "حسین خضری" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور اعضای کارگروه با محوریت بررسی مشکلات مرغداران ، ارائه گزارشی از اقدامات در جهت اقلام تنظیم بازار پایان سال و میوه عید نوروز، ثبت نام متقاضیان توزیع کالا برگ الکترونیک و تعیین تعرفه جدید برای استخر شنای شهرستان برگزار شد.
  • شنبه 8 بهمن 1401 ساعت 14:27
مشکلات دارویی و داروخانه‌های سطح شهرستان سردشت مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت
جلسه بررسی مشکلات دارویی و داروخانه‌های سطح شهرستان سردشت با ریاست " حسین خضری " معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور نمایندگانی از اعضای شورای تامین، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان و جمعی از داروسازان و متصدیان داروخانه‌ها در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد.
  • شنبه 8 بهمن 1401 ساعت 09:56
امام جمعه سردشت هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم را محکوم کرد
امام جمعه سردشت : هراس از گسترش اسلام در اروپا عامل اصلی هتک حرمت به مقدسات اسلام است
خطیب جمعه سردشت با محکوم کردن هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم در کشور سوئد، گفت: قرآن ، کلام الهی ، برنامه بشری به عنوان معجزه جاودان از سوی پروردگار به پیامبر اسلام (ص) اعطا شده و رحمت للعالمین است.
  • جمعه 7 بهمن 1401 ساعت 14:58
<< < 6 7 8