بازدید فرماندار از اجرای روکش آسفالت جاده روستایی توژل #بخش_ربط
گفتنی است این پروژه زیر سازی وآسفالت راه روستای توژل به طول  نه هزار متر و با اعتبار بالغ بر 4 میلیارد تومان با همت اداره راهداری و حمل نقل جاده ای استان آذربایجان غربی در حال اجرا  می باشد.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 15:42
بازدید فرماندار سردشت از روند برگزاری کنکور در حوزه های شهرستان
لقمان خسروپور فرماندار سردشت به همراه امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش از روند برگزاری آزمون کنکور سراسری در حوزه‌های گوناگون امتحانی بازدید کرد.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 13:03
نخستین جلسه کارگروه نام گذاری عناصر و واحدهای تقسیمات کشوری در سردشت با حضور "حسین خضری" معاون فرماندار برگزار شد.
حسین خضری در این جلسه، با بیان اینکه نامگذاری عناصر تقسیمات کشوری اکیدا بایستی منطبق بر ویژگی های فرهنگی، بومی و تاریخی منطقه باشد بیان نمودند که این امر بایستی با دقت و حساسیت بالایی توسط کارگروه نامگذاری انجام پذیرد.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:49
توسعه مبادلات مرزی در بازارچه مرزی کیله سردشت در اولویت برنامه قرار دارد
لقمان خسروپور افزود: بنا بر دستور استاندار آذربایجان‌غربی مبنی بر راه‌اندازی واردات با ترانزیت داخلی، فعالان اقتصادی، بازرگانان ، تجار و کارگزاران پایه کار بیایند و همایش تخصصی بزرگی نیز با شرکت این افراد برگزار خواهد شد تا با تلاش همگانی به اهداف مورد نظر رسید.
  • پنج شنبه 9 تیر 1401 ساعت 11:28
برگزاری شب شعر تحت عنوان التیام زخم سردشت به مناسبت گرامیداشت بمباران شیمیایی این شهر
◽️ این مراسم با حضور فرماندار سردشت، معاون سیاسی و اعضای شورای اسلامی و شهردار ، جمعی از روسای ادار، اقشار مختلف مردم و با شرکت 27 شاعر و‌نویسنده نامی از شهرستانهای. مختلف برگزار شد
  • چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 23:28
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی پیش از آغاز رقابت علمی کنکور شهرستان سردشت
◽️آزمون کنکور سراسری 1401 با شرکت 2 هزار و 200 نفر داوطلب در چهار روز از هشتم لغایت 12 تیرماه در هفت حوزه برگزار خواهد شد.
  • چهارشنبه 8 تیر 1401 ساعت 13:49
<< < 7 8 9 10