جلسه برنامه‌ریزی و هماهنگی گرامیداشت هفته کار و کارگر شهرستان سردشت برگزار شد
طی نشستی با ریاست سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت و با حضور روسای ادارات، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، کار و تعاون و مسئول بسیج ادارات هماهنگی و برنامه‌ریزی‌ های لازم برای اجرای برنامه‌های گرامیداشت هفته کار و کارگر انجام گرفت.
  • سه شنبه 5 اردیبهشت 1402 ساعت 09:58
هفته کار و کارگر گرامی باد
هفته کار و کارگر، فرصتی مغتنم جهت  قدردانی از مردان و زنان بلندهمتی است  که همواره با تلاش و پشتکار فراوان خویش،  موجبات خود اتکایی، رشد و توسعه همه جانبه کشور را فراهم نموده و با خدمات صادقانه خود سرزندگی، امید و اخلاص را به جامعه هدیه می‌دهند.
  • سه شنبه 5 اردیبهشت 1402 ساعت 08:06
آغاز نظارت میدانی استاندار آذربایجان‌غربی از دستگاه های اجرایی
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی در اولین نظارت میدانی از دستگاه های اجرایی با حضور در اداره کل صنعت معدن و تجارت ضمن بررسی عملکرد، فعالیت ها و ماموریت های این اداره کل ، مسائل و مشکلات مراجعه کنندگان را از نزدیک بررسی می کند .
  • دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 ساعت 23:06
دوشنبه‌های پاسخگویی و ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری سردشت
ملاقات عمومی " باباخان اسکندری " سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت به منظور تکریم شهروندان و تعامل با مردم و ایجاد ارتباط نزدیک و مستمر ، صبح امروز دوشنبه برگزار شد.
  • دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 ساعت 11:24
به مناسبت فرارسیدن «عید سعیـد فطر» انجام گرفت ؛
پیام تبریک مشترک امام جمعه سردشت ، نماینده مردم شریف در مجلس شورای اسلامی و سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت
حاج ماموستا " محمد واوی" امام جمعه سردشت، مهندس " کمال حسین پور"  نماینده مردم شریف شهرستان‌های پیرانشهر ، سردشت و میرآباد در مجلس شورای اسلامی و " بابا خان اسکندری " سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت در یک پیام مشترک فرارسیدن «عید سعیـد فطر» را تبریک گفتند.
  • شنبه 2 اردیبهشت 1402 ساعت 08:15
سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گرامی‌باد
فرا رسیدن دوم اردیبهشت، سالروز تأسیس سپاه پاسداران به تدبیر و آینده نگری امام راحل(ره)، آغازگر تشکیل نهادی انقلابی، برآمده از آرمان های متعالی در مسیر حفظ ارزش‌های انقلابی و نشر آن در گستره سایر کشورهای دنیا است‌.
  • شنبه 2 اردیبهشت 1402 ساعت 08:08
عید سعید فطر مبارک باد
عید سعید فطر، عید آسودگی از آتش غفلت و رهیدگی از زنجیر نفس بر میهمانان حضرت حق خجسته باد.
  • شنبه 2 اردیبهشت 1402 ساعت 07:58
استاندار آذربایجان‌غربی در پیامی فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گرامی داشت
دوم اردیبهشت یادآور صدور فرمان پیر جماران برای تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است؛ نهادی که همواره نگهبان انقلاب اسلامی بوده و اعضای آن بارها از جان خود برای حفظ انقلاب و آبروی ملت گذشته اند.
  • شنبه 2 اردیبهشت 1402 ساعت 07:47
سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت :
سردشت برای تغییر و توسعه نیازمند همت جهادی است
سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت گفت: برای زدودن محرومیت از چهره این شهرستان و تغییر اساسی در راستای توسعه و آبادانی آن نیاز به تلاش و همت جهادی همه جانبه دارد.
  • پنج شنبه 31 فروردین 1402 ساعت 11:23
بازدید سرپرست فرمانداری سردشت از سایت مرزی کیله
عصر امروز " باباخان اسکندری" سرپرست فرمانداری سردشت به همراه دادستان عمومی و انقلاب ، فرمانده هنگ مرزی، فرمانده انتظامی از بخش‌های مختلف بازارچه مرزی کیله بازدید کرد.
  • چهارشنبه 30 فروردین 1402 ساعت 19:25