ویژه برنامه میلاد باسعادت پیامبر رحمت و مهربانی ، حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت در سردشت برگزار شد
ویژه برنامه میلاد باسعادت پیامبر رحمت و مهربانی ، حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت با حضور " لقمان خسروپور " فرماندار شهرستان سردشت ،ائمه جمعه و جماعات و جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در مسجد دارالسلام برگزار گردید.
  • چهارشنبه 20 مهر 1401 ساعت 13:30
فرماندار سردشت :
احداث مرکز خدماتی آموزشی، مسکن و اشتغال از اهداف مهم جامعه معلولین سردشت باشد
فرماندار سردشت گفت: با توجه به اینکه مسایل و مشکلات زیاد است جامعه ملولین برای رفع آنها باید دویا سه مورد هدف‌گذاری کند و بر اساس آن با همفکری و انسجام یکدیگر حرکت نماید.
  • چهارشنبه 20 مهر 1401 ساعت 13:00
چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید شهرستان سردشت برگزار شد
این دو جلسه با ریاست خضری معاون فرماندار و با حضور معاون مدیر کل و مدیریت اشتغال و کارآفرین اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی و جمعی از روسای ادارات و تعدادی از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی برگزار گردید.
  • چهارشنبه 20 مهر 1401 ساعت 11:30
فرماندار سردشت ؛
کتابخانه عمومی در شان شهرستان سردشت نیست
فرماندار سردشت باگلایه از وضعیت کتابخانه‌های این شهرستان گفت: کتابخانه عمومی سردشت در شأن مردم نیست و باتوجه به اینکه کتابخانه عمومی تامین اعتبار شده و هرآنچه که لازم بوده برای آن انجام داده‌ایم اما متاسفانه مشکل آن همچنان باقی مانده است.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 14:30
استاندار آذربایجان غربی:
اولین پیام تردد زائران اربعین از مرز تمرچین، وجود امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران در منطقه است / با استمرار عبور زائران از مرز تمرچین، زمینه برای توسعه منطقه فراهم می شود
استاندار آذربایجان غربی گفت: با هم افزایی و استفاده از ظرفیت های استانی و ملی، مرز تمرچین در فرصتی اندک، بازگشایی و خدمات حداکثری به زائران اربعین ارائه شد.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 14:00
دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهید " احمدی " به مناسبت گرامیداشت هفته  فراجا
فرماندار سردشت به همراه فرمانده ، معاون و مسئول عقیدتی سیاسی انتظامی شهرستان و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت گرامیداشت هفته فراجا با خانواده معظم شهید " محمد احمدی " دیدار و تجلیل کرد.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 13:30
کمیته تامین مسکن محرومین و مستعضفان شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد
این جلسه با ریاست خضری معاون فرماندار و با حضور اعضای کمیته و با محوریت هماهنگی و برنامه ریزی جهت شناسایی و معرفی خانوارهای محرومین و مستضعفان شهرستان و احداث مسکن برای این قشر برگزار شد.
  • سه شنبه 19 مهر 1401 ساعت 13:00
مسایل و مشکلات کاسبکاران و فعالان بازارچه مرزی کیله سردشت بررسی و پیگیری شد
امروز طی نشستی با ریاست فرماندار سردشت مسایل و مشکلات کاسبکاران و فعالان بازارچه مرزی کیله مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
  • دوشنبه 18 مهر 1401 ساعت 15:36
دیدار چهره به چهره با مردم ؛
برنامه ملاقات مردمی فرماندار سردشت برگزار شد
صبح امروز در راستای تداوم برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان، ملاقات عمومی فرماندار شهرستان سردشت با شهروندان برگزار شد.
  • دوشنبه 18 مهر 1401 ساعت 14:21
کمیته کنترل رفتارهای پر خطر شهرستان سردشت با محوریت پیشگیری از خودکشی تشکیل جلسه داد
کمیته پیشگیری از رفتارهای پر خطر با محوریت پیشگیری از خودکشی با ریاست خضری معاون فرماندار و با حضور اعضاء کمیته در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 18 مهر 1401 ساعت 12:00
<< < 2 3 4 5 6 7