پیام تبریک مشترک امام جمعه، فرماندار سردشت و نماینده مردم شهرستان های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت میلاد مسعود پیامبر نور و رحمت حضرت محمد المصطفی (ص)و آغاز هفته وحدت
حاج ماموستا محمد واوی امام جمعه سردشت، لقمان خسرو پورفرماندار شهرستان سردشت و مهندس کمال حسین پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی همزمان با سالروز ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت پیام تبریک مشترکی صادر کردند.
  • یکشنبه 17 مهر 1401 ساعت 07:00
به مناسبت هفته فراجا انجام گرفت ؛
دیدار فرماندار سردشت به همراه اعضای شورای تامین با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی
فرماندار سردشت به همراه اعضای شورای تامین شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته فراجا با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی دیدار کرد.
  • شنبه 16 مهر 1401 ساعت 12:30
به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی صورت پذیرفت ؛
دیدار فرماندار شهرستان سردشت  با فرمانده و پرسنل هنگ مرزی
به مناسبت گرامیداشت هفته فراجا، " لقمان خسروپور " فرماندار شهرستان سردشت به همراه اعضای شورای تامین شهرستان با فرمانده و پرسنل هنگ مرزی شهرستان دیدار کرد.
  • شنبه 16 مهر 1401 ساعت 12:00
همزمان با هفته فراجا ؛
برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سردشت
در گرامیداشت هفته فراجا صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور فرماندار سردشت ، اعضای شورای تامین شهرستان و جمعی از روسای ادارات و خانواده های معظم شهدا در ستاد فرماندهی هنگ مرزی برگزار شد.
  • شنبه 16 مهر 1401 ساعت 09:00
نخستین کمیسیون مدعیان ایثارگری و جانبازی شهرستان سردشت تشکیل شد
این کمیسیون با ریاست فرماندار سردشت و با حضور اعضای شورای تامین به منظور رسیدگی به پرونده های مدعیان ایثارگری و جانبازی  برگزار شد.
  • پنج شنبه 14 مهر 1401 ساعت 14:30
اطلاعیه
میز خدمت روسای ادارات شهرستان سردشت در نماز جمعه روستای مرزی بیوران سفلی برگزار می شود
براساس برنامه ابلاغی از سوی مدیریت بازرسی استانداری، مدیران دستگاهای اجرایی در راستای ارائه خدمات و حل مشکلات شهروندان با حضور در میز خدمت، مستقر در محل مسجد جامع روستای بیوران سفلی از توابع بخش مرکزی بصورت چهره به چهره با روستاییان و عشایر مرزنشین دیدار خواهند داشت.
  • پنج شنبه 14 مهر 1401 ساعت 13:00
استاندار آذربایجان‌غربی:
خدمات لازم به سرعت به حادثه دیدگان زلزله خوی ارائه شود
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به لزوم ارائه خدمات لازم به صورت سریع به حادثه دیدگان از زلزله امروز در خوی گفت: زمینه سازی برای اسکان آسیب دیدگان سریع از جمله مهمترین اقداماتی است که باید انجام شود.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 16:00
پیام تبریک فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی
فرماندار سردشت طی پیامی با بیان اینکه  نیروی انتظامی در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره نقش برجسته ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته‌ است ، هفته نیروی انتظامی را به حافظان نظم وامنیت تبریک گفت.
  • چهارشنبه 13 مهر 1401 ساعت 07:30
دیدار و سرکشی فرماندار سردشت و هیات همراه از خانواده‌های زندانیان
فرماندار سردشت به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان، رییس بازداشتگاه و هیئت مدیره انجمن حمایت از خانواده‌های زندانیان از تعدادی از خانواده های زندانیان دیدار و سرکشی کردند.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 20:30
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نمایشگاه فروش پاییزه از محصولات بومی و انگور سیاه شهرستان سردشت
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت برپایی نمایشگاه پاییزه با محوریت محصولات بومی و محلی و انگور سیاه شهرستان با حضور خضری معاون فرماندار و جمعی از روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
  • دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت 20:00
<< < 3 4 5 6