استاندار آذربایجان غربی:
سیاست دولت جلوگیری از فشار بر اقشار آسیب پذیر جامعه است
استاندار آذربایجان غربی گفت: سیاست دولت سیزدهم مقابله با فرار مالیاتی در کنار جلوگیری از فشار بر اقشار آسیب پذیر جامعه است.
  • سه شنبه 27 دی 1401 ساعت 19:23
فرماندار سردشت :
بخش عمده اعتبارات عمرانی ورزش در آذربایجان غربی به شهرستان سردشت تخصیص یافته است
فرماندار سردشت گفت: بخش عمده اعتبارات عمرانی ورزش در آذربایجان غربی به شهرستان سردشت تخصیص یافته و در حوزه ورزش در این شهرستان اقدامات مهم و اساسی انجام گرفته و فراتر از شهرستان های دیگر استان اقدام شده و عملکرد قابل قبولی دارد.
  • سه شنبه 27 دی 1401 ساعت 14:29
رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سردشت معرفی شد
طی مراسمی با حضور " لقمان خسروپور" فرماندار شهرستان سردشت ، " ادهمی " معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ، روسای هیئت‌های ورزشی ، از زحمات و تلاش‌های کیوان خوشبخت تقدیر به عمل آمد و محمد رشیدزاده به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان معرفی شد.
  • سه شنبه 27 دی 1401 ساعت 14:03
بررسی و پیگیری سه طرح‌ عمرانی شهرستان سردشت
امروز  " آزاد محمد پور " معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار به همراه مهندس " کامل رسولی " شهردار سردشت ، " جلالی " عضو شورای اسلامی شهر ، " شریعت‌پناه " مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و " محمدی " مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان از روند اجرایی سه طرح عمرانی بازدید به عمل آوردند.
  • سه شنبه 27 دی 1401 ساعت 13:47
استاندار آذربایجان غربی:
نظارت بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی تشدید می‌شود / دولت سیزدهم معتقد به تمرکززدایی است / دولت از مشکلات فرار نمی‌کند و برای رفع آن‌ها برنامه دارد
استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه عملکرد مدیران باید در شان دولت انقلابی و مردمی باشد، گفت: نظارت میدانی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی از هفته آینده آغاز می‌شود.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 20:01
به مناسبت گرامیداشت هفته زن انجام گرفت ؛
برگزاری ویژه برنامه جشن میلاد کوثر در سردشت
این مراسم به مناسبت گرامیداشت هفته زن در مجتمع فرهنگی هنری با حضور " حسین خضری "معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و جمعی از روسای ادارات و بانوان برگزار شد.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 17:58
به مناسبت گرامیداشت هفته زن انجام گرفت ؛
برپایی نمایشگاه توانمندی‌های بانوان در سردشت
نمایشگاهی از صنایع دستی و محصولات بومی و محلی بانوان این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته زن با حضور "حسین خضری" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و جمعی از روسای ادارات گشایش یافت.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 17:41
استاندار آذربایجان‌غربی:
فاز اول طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه تا پایان سال افتتاح می‌شود
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به توجه شخص رییس جمهور محترم به احیای دریاچه ارومیه، گفت: فاز نخست طرح کلی انتقال آب از جنوب استان به پیکره دریاچه تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 17:34
استاندار آذربایجان‌غربی:
تسهیلات اشتغال‌زایی به ساکنان روستاهای استان اختصاص می یابد / بهداشت و سلامت مردم خط قرمز دولت است
استاندار آذربایجان‌غربی گفت: با پیگیرهای انجام شده 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات از طریق بنیاد برکت برای اشتغال‌زایی در روستاهای این استان اختصاص یافت تا در اختیار متقاضیان برای ایجاد شغل قرار گیرد.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 14:02
استاندار آذربایجان غربی:
دولت سیزدهم توجه ویژه ای به مناطق روستایی دارد / دولت به دنبال تثبیت جمعیت روستایی است / همدلی و هم افزایی در محرومیت زدایی یک الزام اجتناب ناپذیر است
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به توجه ویژه دولت سیزدهم به مناطق روستایی، گفت: 120 روستای این استان در دهه فجر امسال به شبکه سراسری گاز سراسری متصل می‌شوند.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 13:16
<< < 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13