استاندار آذربایجان‌غربی:
ایستگاه باری راه آهن نقده تا پایان سال راه‌اندازی می‌شود / دولت به دنبال توازن در توسعه مناطق‌ است / در ارائه خدمات به مناطق روستایی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد
استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به تلاش دولت سیزدهم برای توسعه زیرساخت‌های ارتباطی و حمل و نقل در مناطق مختلف استان، گفت: در این راستا ایستگاه باری راه آهن نقده تا پایان سال‌جاری تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 12:07
بیست و یکمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی؛
آلبوم تصویری / سفر استاندار آذربایجان غربی به شهرستان نقده
استاندار آذربایجان غربی در بیست و یکمین سفر شهرستانی، با استقبال مردم و مسئولان شهرستان نقده، وارد این شهرستان شد.
  • دوشنبه 26 دی 1401 ساعت 10:03
استاندار آذربایجان غربی:
نیازهای مدارس مناطق محروم آذربایجان غربی تامین می شود / پرورش نیروهای ماهر در هنرستان‌ها ضروری است
استاندار آذربایجان غربی گفت: 61 تن مواد غذایی شامل 50 تن برنج، یک تن روغن و 10 تن گوشت مرغ گرم علاوه بر سرانه سالانه، به مدارس شبانه روزی با اولویت مناطق محروم اختصاص یافت.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 20:33
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه در گفتگو با ایرنا مطرح کرد؛
شفافیت و صداقت سیاست کاری دولت در امر اطلاع رسانی است / وعده های غیرقابل تحقق نمی دهیم / تمامی گزینه‌های مطرح برای احیای دریاچه ارومیه روی میز است
استاندار آذربایجان غربی گفت: پیوست رسانه ای و اطلاع رسانی در کنار موضوع اجتماعی مهم است به همین دلیل چندی پیش در همین ارتباط تور رسانه‌ای با حضور 60 نفر از خبرنگاران استان در گام نخست از این طرح بزرگ آبرسانی بازدید کردند تا مردم را در جریان فعالیت‌های انجام شده قرار دهند؛ شفافیت و صداقت با مردم را بعنوان اولویت اصلی کاری دنبال کرده‌ایم.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 17:59
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه در گفتگو با ایرنا مطرح کرد؛
حفر تونل انتقال آب کانی سیب به همت کارشناسان داخلی انجام شد / مدیریت بر منابع و مصارف آب به ویژه کشاورزی ضروری است / کشت موفق محصولات کم آب بر در آذربایجان غربی محقق شد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه یکی از مصوبات 27 گانه ستاد احیا را انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه دانست و یادآورشد: این طرح در سه فاز اجرایی می شود و مجموعا 600 میلیون متر مکعب می باشد و قرار است که آب رهاسازی و از طریق تونل منتقل شود.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 16:47
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه در گفتگو با ایرنا مطرح کرد؛
طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه با تخصیص 5 هزار میلیارد ریال سرعت گرفت / سامانه تامین حقابه دریاچه ارومیه بهمن ماه به بهره‌برداری می‌رسد
دبیر کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه گفت: مراحل نهایی طرح انتقال آب به دریاچه ارومیه در حال انجام می باشد که تخصیص پنج هزار میلیارد ریال (500 میلیارد تومان) اعتبار به این طرح موجب سرعت بخشی در انجام عملیات اجرایی شده است.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 15:42
یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین؛
دیدار استاندار آذربایجان‌غربی با سرمایه‌ گذار فعال در حوزه صنعت مرغداری + تصاویر
استاندار آذربایجان‌غربی امروز در قالب یکشنبه های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، با سرمایه‌ گذار فعال در حوزه صنعت مرغداری دیدار و گفتگو کرد.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 13:01
در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزارت کشور انجام شد؛
برگزاری جلسه ستاد مدیریت بحران کشور
جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور استاندار آذربایجان‌غربی و در ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزارت کشور برگزار شد.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 10:59
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار خبر داد؛
نقده مقصد بیست و یکمین سفر شهرستانی استاندار آذربایجان غربی
مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار گفت: استاندار آذربایجان غربی دربیست و یکمین سفر شهرستانی خود میهمان مردم شهرستان نقده خواهد بود.
  • یکشنبه 25 دی 1401 ساعت 09:28
معاون استاندار خبر داد؛ ادارات آذربایجان غربی یکشنبه دو ساعت زودتر تعطیل می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: در راستای اجرای مصوبه کارگروه سوخت استان و به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ادارات آذربایجان غربی فردا یکشنبه دو ساعت زودتر از وقت قانونی تعطیل می شود.
  • شنبه 24 دی 1401 ساعت 20:01
<< < 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13