افتتاح و بهره‌برداری از 37 طرح عمرانی و اشتغالزایی در شهر ربط
در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر 37 طرح عمرانی و اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی با حضور " حسین خضری" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه شهرستان ، بخشدار بخش ربط و جمعی از روسای ادارات در این شهر با اعتبار کلی 10 میلیارد و 550 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 15:31
برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت دهه مبارکه فجر در شهر ربط
این ویژه برنامه با حضور  " حسین خضری" معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه، امام جمعه شهر ربط و جمعی از روسای ادارات و اقشار مختلف مردم در مسجد سرچشمه این شهر برگزار شد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 15:22
دیدار و تجلیل از خانواده‌ معظم شهید محمودی اقدم در شهر ربط
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه ، بخشدار بخش ربط و جمعی از روسای ادارات شهرستان با خانواده معظم شهید " خضر محمودی اقدم " دیدار کردند.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 15:08
فرماندار سردشت ؛
همزمان با گرامیداشت دهه مبارکه فجر در سردشت 111 طرح عمرانی افتتاح و کلنگ زنی می شود
فرماندار سردشت گفت: همزمان با گرامیداشت دهه مبارکه فجر در این شهرستان با اعتباری بالغ بر 253 میلیارد و 160 میلیون تومان ، 107 طرح عمرانی به بهره برداری خواهد رسید و کلنگ 4 طرح عمرانی نیز به زمین زده می‌شود.
  • شنبه 15 بهمن 1401 ساعت 12:20
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انجام گرفت ؛
برپایی میز خدمت جهادی در شهر نلاس
میز خدمت جهادی با حضور  جمعی از روسای ادارات و بانک‌ها به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر ظهر روز جمعه در مسجد جامع شهر نلاس از توابع بخش وزینه شهرستان سردشت برپا شد.
  • جمعه 14 بهمن 1401 ساعت 14:58
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انجام گرفت ؛
افتتاح و بهره‌برداری از مدرسه 12 کلاسه شهر نلاس
طی مراسمی با حضور " لقمان خسروپور فرماندار شهرستان سردشت و مهندس" کمال حسین‌پور " نماینده شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، جانشین فرمانده سپاه ، امام جمعه شهر نلاس و جمعی از روسای ادارات ، اعضای شورای اسلامی و شهردار و خیرین و معتمدین به مناسبت گرامیداشت دهه فجر مدرسه 12 کلاسه این شهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
  • پنج شنبه 13 بهمن 1401 ساعت 18:32
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انجام گرفت ؛
برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم در شهر نلاس
مراسم یادواره شهدای معظم شهر نلاس از توابع بخش وزینه شهرستان سردشت با حضور " حسین خضری" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و جمعی از اعضای شورای تامین و اداری و اقشار مختلف مردم در مسجد قبا این شهر برگزار شد.
  • پنج شنبه 13 بهمن 1401 ساعت 18:01
تجلیل از جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس در شهر نلاس
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر با حضور مسئولان شهرستان از جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس " حسین خضری " در شهر نلاس ضمن دیدار تجلیل به عمل آمد.
  • پنج شنبه 13 بهمن 1401 ساعت 12:40
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انجام گرفت ؛
تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی در سردشت
صبح امروز  " لقمان خسروپور " فرماندار سردشت و امام جمعه سردشت به همراه اعضای شورای تامین و اداری و جمعی از نیروهای نظامی و انتظامی ، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران با حضور در گلزار شهدای این شهر با آرمان‌های والای رهبر فقید انقلاب اسلامی و شهدای معظم تجدید میثاق کردند.
  • پنج شنبه 13 بهمن 1401 ساعت 12:34
<< < 4 5 6