فرماندار سردشت ؛
دانشگاه‌ها باید محیطی توسعه گرا باشند
فرماندار سردشت گفت: دانشگاه‌ها باید محیطی توسعه گرا باشند و کسی که به دانشگاه وارد شد علاوه بر آموزش تحصیلی بایستی در دیگر حوزه‌ها نیز بتوان بهر ه برد که بایستی این فضا و شرایط را برای دانشجو فراهم کرد.
  • چهارشنبه 19 بهمن 1401 ساعت 13:53
فرماندار سردشت ؛
تمام تلاش ها برای رفع مشکلات شهرستان با محوریت توسعه مبادلات مرزی و بهسازی راه های مواصلاتی در حال انجام است
فرماندار سردشت گفت : موانع توسعه ای و مشکلات شهرستان شناسایی و احصاء شده و تمام تلاش ها برای رفع مشکلات شهرستان با محوریت توسعه مبادلات مرزی و بهسازی راه های مواصلاتی در حال انجام است.
  • چهارشنبه 19 بهمن 1401 ساعت 13:27
رزمایش ایمنی سازمانی در سردشت برگزار می‌شود
جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی به منظور اجرای رزمایش ایمنی سازمانی با ریاست "حسین خضری" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور روسای ادارات برگزار شد.
  • سه شنبه 18 بهمن 1401 ساعت 14:01
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر انجام گرفت ؛
عیادت فرماندار سردشت به همراه اعضای شورای تامین و اداری شهرستان از بیماران بیمارستان امام (ره)
در هفتمین روز از دهه مبارکه فجر " لقمان خسروپور" فرماندار سردشت به همراه اعضای شورای تامین و اداری شهرستان از بیماران بستری بیمارستان امام خمینی (ره) عیادت کردند.
  • سه شنبه 18 بهمن 1401 ساعت 13:48
دیدار و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر
" لقمان خسروپور " فرماندار سردشت به همراه جمعی از اعضای شورای تامین و ادارای شهرستان با خانواده‌های معظم شهید مدافع سلامت " ابراهیم باهنر " و  "حسن حسن‌زاده " دیدار کردند.
  • سه شنبه 18 بهمن 1401 ساعت 13:35
افتتاح و بهره‌برداری از 34 طرح هادی و بهسازی و مقام‌سازی مساکن روستایی در سردشت
در ششمین روز از ایام الله دهه فجر ، با حضور معاون سیاسی و اجتماعی و معاون امور عمرانی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه شهرستان ، بخشدار وزینه و جمعی از روسای ادارات 34 طرح هادی و بهسازی و مقاوم سازی مساکن روستایی که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان با اعتبار کلی 112 میلیارد ریال اجرا شده بود ، افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 16:36
برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت دهه مبارکه فجر در شهر میرآباد
این ویژه برنامه با حضور  " حسین خضری" معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از روسای ادارات و اقشار مختلف مردم در مسجد النبی این شهر برگزار شد.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 16:14
دیدار و تجلیل از خانواده‌ معظم شهید تسبیحی در شهر میرآباد
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه ، بخشدار بخش وزینه و جمعی از روسای ادارات شهرستان با خانواده معظم شهید " علی تسبیحی" دیدار کردند.
  • دوشنبه 17 بهمن 1401 ساعت 15:59
افتتاح و بهره‌برداری از 37 طرح عمرانی و اشتغالزایی در شهر ربط
در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر 37 طرح عمرانی و اشتغالزایی و اقتصاد مقاومتی با حضور " حسین خضری" معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه شهرستان ، بخشدار بخش ربط و جمعی از روسای ادارات در این شهر با اعتبار کلی 10 میلیارد و 550 میلیون ریال به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 15:31
برگزاری ویژه برنامه گرامیداشت دهه مبارکه فجر در شهر ربط
این ویژه برنامه با حضور  " حسین خضری" معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، جانشین فرمانده سپاه، امام جمعه شهر ربط و جمعی از روسای ادارات و اقشار مختلف مردم در مسجد سرچشمه این شهر برگزار شد.
  • یکشنبه 16 بهمن 1401 ساعت 15:22
<< < 4 5 6 7 8