دیدار و تجلیل از خانواده معظم شهیده " خانی " به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی
" لقمان خسروپور " فرماندار سردشت به همراه معاون سیاسی فرماندار ، فرمانده و معاون سپاه شهرستان ، فرمانده انتظامی و رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و یوم الله 13 آبان با خانواده معظم شهیده " آرزو خانی " دیدار و تجلیل کرد.
  • چهارشنبه 11 آبان 1401 ساعت 12:30
برگزاری جلسه هیئت امنای پژوهش سرای دانش آموزی شهرستان سردشت
این جلسه با حضور حسین خضری معاون سیاسی فرماندار و سرپرست آموزش و پرورش شهرستان و سایر اعضا برگزار شد.
  • چهارشنبه 11 آبان 1401 ساعت 11:10
به مناسبت گرامیداشت 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی انجام گرفت ؛
زنگ استکبارستیزی در مدارس سردشت نواخته شد
زنگ استکبار ستیزی امروز صبح همزمان با سراسر کشور در مدارس سردشت به صدا درآمد و آیین ویژه این مناسبت در دبیرستان  " شاهد " با حضور " لقمان خسروپور " فرماندار و معاون فرماندار سردشت ، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از روسای ادارات برگزار گردید.
  • چهارشنبه 11 آبان 1401 ساعت 11:00
#اینفوگرافیک
طرح آب رسانی به 19 روستای محور باسک کولسه شهرستان سردشت
پروژه آبرسانی و‌ تامین آب پایدار به 19 روستای باسک کولسه شهرستان سردشت از محل اعتبارات #صندوق_اعتبارات_ملی با اعتبار 80 میلیارد ریال  در حال اجرا است که با افتتاح این پروژه بیش از 3 هزار نفر جمعیت ساکن در روستاهای این منطقه، از نعمت آب شرب سالم و پایدار بهره‌مند خواهند شد.
  • چهارشنبه 11 آبان 1401 ساعت 09:00
اطلاعیه مهم اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سردشت
کشاورزان جهت تبدیل سند دفترچه ای به تک برگی اقدام کنند
روابط عمومی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان سردشت طی انتشار اطلاعیه ای از کشاورزان خواست تا جهت تبدیل سند دفترچه ای به تک برگی خود هرچه سریعتر اقدام کنند.
  • سه شنبه 10 آبان 1401 ساعت 15:00
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت یوم الله 13 آبان و هفته بسیج دانش آموزی و پدافند غیر عامل شهرستان سردشت برگزار شد
این جلسه به ریاست خضری معاون فرماندار و با حضور اعضای شورای تامین و اداری شهرستان در راستای برنامه ریزی و هماهنگی و ارائه برنامه های پیشنهادی برگزار گردید.
  • سه شنبه 10 آبان 1401 ساعت 14:00
پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد
این جلسه با ریاست فرماندار سردشت و با حضور اعضای شورا با محوریت شناسایی آموزش و استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی ، فرهنگی و اجتماعی ، تعامل با سازمان های مربوطه با هدف کنترل و کاهش شیوع اعتیاد برگزار گردید.
  • سه شنبه 10 آبان 1401 ساعت 13:00
اجرای عملیات آبرسانی به 22 روستا و احداث 3 پایگاه سلامت و خانه بهداشت در شهرستان سردشت / پروژه‌های اجرایی مشکل بودجه ندارند
مسئول مردم‌یاری و محرومیت زدایی قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) شمالغرب کشور با فرماندار سردشت در راستای بررسی و رفع مشکلات طرح‌های اجرایی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  • دوشنبه 9 آبان 1401 ساعت 14:40
دوشنبه های هرهفته ، دیدار با مردم
دیدار چهره به چهره فرماندار شهرستان سردشت با مردم
" لقمان خسروپور " فرماندار شهرستان سردشت صبح امروز با اقشار مختلف مردم در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان دیدار و گفتگو کرد و تصمیمات و دستورات لازم برای حل مشکلات موجود اتخاذ و صادر نمود.
  • دوشنبه 9 آبان 1401 ساعت 14:30
<< < 4 5 6