گزارشی از منطقه حفاظت شده شهرمیرآباد و گونه های درحال انقراض آن ؛
منطقه  بکر جنگلی حفاظت شده شهرمیرآباد مامن گونه های درحال انقراض
منطقه حفاظت شده جنگلی شهر میرآباد از توابع بخش وزینه شهرستان سردشت با بیش از 11 هزار هکتار مساحت به مامن گونه‌های در حال انقراض در جنوب آذربایجان غربی تبدیل شده است.
  • دوشنبه 9 آبان 1401 ساعت 14:30
مشکل ساخت و ساز ساختمانی در منطقه تصفیه‌خانه سردشت مورد بررسی قرار گرفت
طی نشستی با ریاست فرماندار سردشت و با حضور شهردار و عضو کمیسیون عمرانی شورای شهر و مالکان مشکل ساخت و ساز ساختمانی در زمین‌های اطراف خیابان ورزش منتهی به تصفیه‌خانه و پارک کودک مورد بررسی قرار گرفت
  • یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 19:00
استاندار آذربایجان غربی:
سرمایه گذاری برای تکمیل چرخه تولید در اولویت است / روند سرمایه گذاری در آذربایجان غربی تسهیل و تسریع شده است
استاندار آذربایجان غربی گفت: با سرمایه گذاری در حوزه تکمیل چرخه تولید، شاهد افزایش اشتغال زایی و میزان ارزش افزوده در آذربایجان غربی خواهیم بود.
  • یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 17:00
معاون استاندار آذربایجان‌غربی: تامین مسکن جوانان ضروری است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی با اشاره به عزم جدی دولت برای حمایت از جوانان گفت: تامین مسکن مورد نیاز جوانان برای اجرای طرح جوانی جمعیت یک کار مهم و اقدامی ضروری است.
  • یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 16:30
بیش از 100 کیلومتر از راه های ارتباطی شهرستان سردشت خط کشی شده است
مسوول اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سردشت گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 105 کیلومتر از جاده‌های این شهرستان برای پیشگیری از حوادث و ارتقای ایمنی خط‌کشی شده است.
  • یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 11:00
کارگروه زنان و خانواده شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد
این کارگروه با ریاست خضری معاون فرماندار و با حضور اعضا با محوریت انتخاب اعضای شورای اندیشه‌ورزی و کارگره‌های هفت‌گانه حوزه زنان و خانواده برگزار شد.
  • یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 10:00
کل پرونده های پشت نوبت بهزیستی شهرستان سردشت تا پایان سال 1401 تعیین تکلیف می شوند
" پروین محمد پوری " مدیر کل بهزیستی آذربایجان غربی با فرماندار سردشت  و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در راستای رفع مشکلات مددجویان، ارائه خدمات و ساخت مجتمع رفاهی معلولان و سالمندان  دیدار و گفتگو کرد.
  • یکشنبه 8 آبان 1401 ساعت 09:50
تمامی مدارس شهرستان سردشت به امکانات آموزشی تجهیز می شوند / تکمیل دو مدرسه تا پایان آبان ماه و احداث مدرسه روستای بیتوش
عصر روز پنجشنبه طی نشستی با حضور فرماندار سردشت، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، عبدالهی معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی کشور، فتحی مدیر کل فنی و نظارت سازمان نوسازی کشور ، رحمانی مدیر کل توسعه و نوسازی مدارس آذربایجان غربی و خسروی خیر مدرسه‌ساز ، مسایل و مشکلات مدارس  شهرستان مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
  • شنبه 7 آبان 1401 ساعت 13:30
پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ؛
همه باید در مقابل جریان بی‌احترامی به جان مردم و امنیت و مقدسات ید واحده باشیم
در پی حادثه تروریستی روز گذشته در حرم مطهّر حضرت احمد بن موسی علیهما السلام که به شهادت و مجروح شدن دهها مرد و زن و کودک بی‌گناه منجر شد، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با تسلیت به خانواده‌های عزادار این حادثه، مردم شیراز و ملت ایران تأکید کردند: دستگاههای حافظ امنیت و قوه‌ی قضائیه تا فعالان عرصه‌ی فکر و تبلیغ و تا آحاد مردم عزیز باید ید واحده‌ئی باشند در مقابل جریانی که به جان مردم و امنیت آنان و مقدسات آنان بی‌اعتنائی و بی‌احترامی روا میدارد.
  • پنج شنبه 5 آبان 1401 ساعت 16:15
بهره‌برداری از طرح گلخانه‌ای هیدروپونیک شهر میرآباد
این طرح با حضور فرماندار سردشت، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار بخش وزینه، امام جمعه شهر میرآباد و جمعی از روسای ادارات و معتمدین با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.
  • سه شنبه 3 آبان 1401 ساعت 19:00
<< < 5 6