آیین تودیع و معارفه رئیس جدید اداره راه وشهرسازی سردشت برگزار شد:
در آئین با اهدا لوح تقدیر از خدمات ارزنده رسولی تودیع به عمل آمد و قادری مطلق به عنوان رییس جدید راه و شهرسازی سردشت  معرفی شد.
  • پنج شنبه 22 خرداد 1399 ساعت 12:24
بازدید فرماندار شهرستان سردشت از پروژه در حال ساخت درمانگاه تامین اجتماعی:
قصی نخشی پور گفت: امیدواریم با پیگیری های صورت گرفته و تامین اعتبار انجام شده امسال درمانگاه تامین اجتماعی سردشت در ایام والله دهه فجر،راه اندازی شده و بتواند خدمات درمانی مطلوب و مورد نیاز بیمه شدگان عزیز این شهرستان را فراهم نماید .
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 20:23
▪️برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان سردشت در سال99:
فرماندار سردشت تصریح کرد:تلاش‌های بسیاری برای اطلاع رسانی از اثرات و خطرات استفاده از مواد مخدر صورت گرفته که لازم است برای اثربخشی بیشتر، از زبان هنر نیز به خوبی استفاده کرد و هنرمندان به ویژه در حوزه تئاتر خیابانی با متونی تأثیرگذار، مردم را از دامی که موادمخدر برای همگان پهن کرده‌، آگاه کنند.
  • چهارشنبه 21 خرداد 1399 ساعت 20:19
اقصی نخشی پورفرماندار شهرستان سردشت به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از واحدهای مختلف اداره آب و فاضلاب شهر سردشت بازدید کرد.:
فرماندار سردشت،جدی گرفتن نظم و انضباط اداری، تکریم ارباب‌ رجوع و وجدان کاری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در راستای پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونارا ازمهمترین وظایف کارکنان  دانست.
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 18:30
اقصی نخشی پورفرماندار شهرستان سردشت با رئیس و کارکنان اداره برق دیدار کرد:
فرماندارسردشت گفت:مسئولین دستگاه ها ی اجرایی در جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان تلاش مضاعف نمایند و در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع ، جلب رضایت و پاسخگویی مطلوب به مطالبات به حق مردم را از اولویتهای کاری آنان دانست.
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 18:20
اولین جلسه شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سردشت برگزار شد:
فرماندار سردشت، رعایت فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 18:13
با حضور اقصی نخشی پوربرگزار شد
برگزاری نشست صمیمی فرماندار شهرستان سردشت با جمعی از بانوان کارآفرین :
نخشی پور با بیان اینکه اعتبارات دولتی به تنهایی برای ایجاد اشتغال کفاف نمی کند، افزود: باید از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرد و سرمایه گذاران را تشویق کرد تا در این شهرستان سرمایه گذاری نمایند.
  • سه شنبه 20 خرداد 1399 ساعت 16:21