جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی:
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضا، برگزاری کارگاههای آموزشی ، تبلیغات محیطی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای تشریح قوانین و مقررات جهت آگاه سازی و ارتقای سطح آگاهی مردم مورد تاکید قرار گرفت
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 13:17
تعامل ادارت در راستای پیشبرد پروژه های گازرسانی :
فرماندار تصریح کرد:اجرای چنین پروژه های در نقاط دوردست و صفر مرزی نشان از اهتمام جدی دولت در محرومیت زدایی و رفاه و اشتغال در بین روستاها را نشان می‌دهد
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 08:10
برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سردشت :
اقصی نخشی‌پور در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان سردشت اظهار کرد: با اولویت نیاز شهرستان، بیشترین سهم بودجه در بخش‌های خدمات شهری و روستایی، ورزش و جوانان، حمل و نقل، آموزش وپرورش، آب و فاضلاب ، کشاورزی و بهداشت و درمان مصوب شده است
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 08:00
بازدید میدانی فرماندار سردشت از ایستگاه پمپاژ آب اراضی کشاورزی شهرنلاس:
فرماندار با تاکید بر اینکه آبرسانی به اراضی کشاورزی مطالبه برحقی است .خاطر نشان کرد: در صد بالایی از مردم شهرستان در حوزه کشاورزی فعالیت می کنند و بنابراین باید کمبودها و مشکلات در این حوزه به حداقل برسد.
  • پنج شنبه 19 تیر 1399 ساعت 07:50
اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان سردشت در سال ۱۳۹۹:
نخشی پوردر پایان با اشاره به نام گذاری سال ۹۹ به نام سال جهش تولید گفت: همه ما ملزم به حمایت از تولید کنندگان هستیم و باید در کنار آنان جهت حل مشکلات گام برداریم.
  • چهارشنبه 18 تیر 1399 ساعت 08:00
دیدارشوراها و معتمدین روستاهای یاسین آباد، کولسه علیا و سفلی و ریزه میرگ با فرماندار سردشت:
فرماندار سردشت در این دیدار با تاکید بر حل مشکلات دامداران این روستاهاگفت : سعی خواهیم کرد با کمک سایر مسئولان مربوطه هر چه زودتر مشکل دامداران و کشاورزان این روستا را حل کنیم.
  • چهارشنبه 18 تیر 1399 ساعت 07:50
برگزاری اولین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سردشت:
اولین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان با ریاست "اقصی نخشی فرماندارسردشت" و با حضور سرهنگ حسین زاده فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی، فرماندهی انتظامی و اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
  • دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 08:06
فرمانده پلیس راه استان با فرماندار سردشت دیدارکرد:
"سرهنگ کمال حسین زاده فرمانده پلیس راه آذربایجان غربی" به همراه فرمانده پلیس راه سردشت باحضوردر دفتر فرمانداربا" نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت " دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات ترافیکی شهرستان گفتگو کردند.
  • دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 08:04
دیدار مدیر کل ثبت احوال آذربایجان غربی با فرماندار سردشت:
"حیرت انگیز سرند ابی" مدیر کل ثبت احوال آذربایجانغربی به همراه رئیس ثبت احوال شهرستان با حضور در دفتر فرماندار با "نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت" دیدار و پیرامون مسائل ومشکلات گفتگو کردند .
  • دوشنبه 16 تیر 1399 ساعت 08:00
مراسم نکوداشت روز شهرداریها و دهیاریها در سردشت برگزار شد:
نخشی پور تصریح کرد:بهبود فرآیند‌های مدیریت اداره امور شهر و روستا جهت ارتقای کیفیت زندگی مردم و مشارکت ، همدلی و تقویت نهاد‌های مدنی نیز یکی از عوامل موثر و رمز موفقیت برنامه‌های توسعه محور است که شهرداریها و دهیارها در این خصوص نقش موثر و اساسی ایفا می کنند. درادامه ا
  • یکشنبه 15 تیر 1399 ساعت 08:00
<< < 2 3 4