‌ توزیع بسته‌های بهداشتی و پیشگیری در بین جانبازان سردشت :
با اجرای سومین مرحله توزیع بسته‌های بهداشتی و پیشگیری ویژه جانبازان شیمیایی و با هدف تحدید خطرات ابتلا به کرونا یک‌هزار و ٢٠٠ بسته میان مصدومان و جانبازان شیمیایی سردشت توزیع شد.
  • شنبه 14 تیر 1399 ساعت 07:50
گفتگوی زنده اینستاگرامی سرکار دکتر " ابتکار" معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به مناسبت سالروز فاجعه بمباران شیمیایی سردشت :
باحضور سرکار دکتر" ابتکار" معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ، اقصی نخشی پور فرماندار شهرستان سردشت وجانبازان شیمایی به مناسبت سالروز فاجعه بمباران شیمیایی سردشت در سالن اجتماعات فرمانداری  برگزار شد
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 08:05
برگزاری جلسه بررسی مشکلات حوزه روستایی با حضور اقصی نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت و مهندس بدلی مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی :
فرماندار بر ادامه مقاوم سازی مساکن روستایی شهرستان،بازنگری طرح هادی ،جابجایی تیرهای برق روستاها،مشکلات تفکیک زمینهای اطراف روستاها جهت الحاق به محدوده تأکید کرد.
  • سه شنبه 10 تیر 1399 ساعت 08:00
برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان سردشت در سال ۹۹ :
▫️فرماندار سردشت نیز در این نشست با اشاره به بمباران شیمیایی سردشت گفت: فاجعه بمباران شیمیای سردشت سند زند مظلومیت و حقانیت ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی است و به جهانیان نشان داد حقوق بشر آمریکایی توهمی بیش نیست.
  • دوشنبه 9 تیر 1399 ساعت 08:30
پیام رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشوربه مناسبت سی وسومین سالگرد بمباران شیمیایی سردشت:
سردار جلالی افزود:اینک با گذشت بیش از سه دهه از آن زمان، هنوز مصدومان شیمیایی از عوارض و صدمات ناشی از بکارگیری این سلاح ها رنج می برند و میراثی جز درد برای خانواده ها و جامعه برجای نگذاشته است.
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 22:30
کنگره بین المللی نفس های سوخته در سردشت برگزار شد:
فرماندار گفت: بمباران شیمیایی سردشت توسط رژیم بعث عراق در هفتم تیر سال 1366 و به شهادت رساندن 119 نفر اهالی بی‌دفاع این شهر سند جنایت استکبار جهانی در حمایت از دولت وقت عراق است
  • یکشنبه 8 تیر 1399 ساعت 08:44
<< < 3 4